Çimento Sanayi PANZERCROM® Hücre Tekeri İmalatları

PANZERCROM® Aşınma Plakası Dik Değirmen Hücre Tekeri  İmalatı

Hücre tekerleri, endüstrinin bir çok alanında, pnömatik taşıma sistemi elemanı, malzeme besleme miktarının ölçülmesi yada bunkerlerden kontrollü malzeme besleme yapılması gibi maksatlarla çok yaygın olarak kullanım alanı bulmaktadır. Kompakt mekanik bir ekipman olan hücre tekeri özgülenmiş olduğu amaç doğrultusunda çalışması esnasında beslenen malzeme çeşidi ve granül büyüklüklerine göre yoğun aşınmalara maruz kalabilmektedir. Teker/yıldız/kanat ve gövde arasına sıkışan iri taneli ve sert mineraller yoğun abrazyon, yüksek basınç ve çok ince malzemeler ise erozyon aşınmalarına yol açmaktadır.

Aşınma mekaniği ve aşındırıcı malzemeler gözetilerek seçilen farklı alaşımlardaki PANZERCROM aşınma plakalarından imal edilen edilen hücre tekeri yıldızları, havşa başlı cıvatalar ile değiştirilebilir mal besleme boğazı ve gövde astarları yüksek performans ve uzun servis ömürleri ile müşterilerine mükemmel çözümler sunmaktadır.

PANZERCROM aşınma plakları ile üretilen hücre tekerleri müşteri taleplerimiz doğrultusunda şaft, sızdırmazlık elemanları, rulman ve redüktörleri dahil set halinde imal edilebileceği gibi çok yoğun aşınmaya maruz kalmış hücre tekerlerinin revizyon ve tadilatlarının da yapılarak servis ömürlerini devam ettirmeleri sağlanabilmektedir.

Uygulama broşürüne ulaşmak için görselin üzerine tıklayınız.