Misyon, Vizyon ve Stratejimiz

Yenerer Kaynak Malzemeleri San. Dış. Tic. Ltd. Şti.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir bir büyüme ile bölgenin en yüksek üretim kapasiteli aşınma parçaları üreticisi konumuna gelmek.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin yaşadığı aşınma problemlerini; tasarım, aşınma mekaniği, aşındırıcı malzeme gibi tüm yönleri ile kavrayarak uzun süreli, uygulama bazlı hızlı ve paket çözümler sunarak çözüm ortağı olmaktır.

Değerlerimiz

Tutku

Yaptığımız her işi tutku ile yaparız. Yenilikçi tutumumuz ve değişime açık oluşumuz, geçmişten devraldığımız kazanımlar başarı ve liderliğimizin temelini oluşturur. Ürün ve hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de Değerimiz o kadar artacaktır.

Saygı

Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve diğer tüm paydaşlarımıza saygılı ve duyarlı davranırız. Birbirimize bireysel ve ekip olarak güvenir, aynı takımın mensupları olarak hareket ederiz.

Dürüstlük

Yüksek ahlaki değerlere her durumda ve kayıtsız şartsız olarak bağlıyız. Sözümüzü tutarız. Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer veririz. Sorumluluk üstlenir, birlikte verilen kararları savunuruz. Başarının haz ve gururunu paylaşırken hataların da sorumluluğunu ortak bir şekilde üstlenip, bu hataların düzeltilmesi için birbirimize destek oluruz.

Disiplin

Sonuca odaklanarak, bizi her zaman başarıya götürecek çözümleri azim ve kararlılıkla ararız. Alınan kararlara ve planlanan sürelere uyarız.

Stratejimiz

Büyüme

Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında yeni ürün geliştirerek organik ve inorganik büyümek.

İnovasyon

Bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı zirvede tutarak yenilikçi ürün ve hizmetler sunarak çağın gereklerini yerine getirmek ve teknolojiyi yakından takip etmek. 

Marka

Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan ve tüm aşınma sorunlarında en çok tercih edilen marka olmak.

Çalışanlar

İnsan kaynakları süreçlerinde mükemmelliği hedefleyerek, çalışanlara sağlanan faydayı artırarak en çok tercih edilen şirket olmak.