Özel Kaynak Elektrotları

Yenerer Kaynak Malzemeleri San. Dış. Tic. Ltd. Şti.

ÖZEL ALAŞIMLI ÇELİK ELEKTRODLAR

WELDSTAR SPECIAL Nİ, Cr, Mo, Mn alaşımlı stres altında çalışan çatlamaya eğilimli , özellikle Hardox, Naxtra gibi kaynağı zor çelikler ile,aşınma plakalarının sert dolgulu yüzeylerinin birleştirme kaynağında kullanılır.
WELDSTAR SLC 29 /9 Zor kaynak edilebilen ,benzer olmayan çeliklerin birleştirme ve dolgu kaynağında kullanılır.
WELDSTAR SUPERLIFE 310 Yüksek Cr-Ni alaşımlı ferritik-östenetik kaynak metaline sahiptir. Birbirine benzemez çelikler ile, her türlü paslanmaz çelik ve bu paslanmaz çeliklerin,diğer metallerle birleştirme kaynağı içindir.
DURAWELD DURAMANGAN %160 verimli kalın örtüsünden dolayı çok hızlı kaynak dolgu özelliğine sahip özellikle %12-14 manganlı çeliklerin ve çatlama eğilimi taşıyan malzemelerin kaynağında ve dolgusunda kullanılan bir elektrodtur.
DURAWELD SUPERSTAR-A Özellikle çimento fabrikaları fener dişli,ring,gale,değirmen aynası çatlaklarında kullanılan inconel çekirdekli bir elektroddur.

ÖZEL ALAŞIMLI SERT DOLGU ELEKTRODLARI

WELDSTAR CRB 300 Metal- Metal sürtünmesine dayanıklı çalıştıkça sertleşen ,driver sürücü rollerde,hadde merdanelerinde,vinç bandaj makaralarında,iş makinaları yürüyüş takımlarında kullanılan bir elektroddur.
WELDSTAR CRW 68 Çok ağır abrazif aşınmalara dayanıklı %180 verimli crom carbür-niobyum carbür ve wolfram yoğunluklu bir elektroddur.
WELDSTAR 6800 Nb Çok ekstrem koşullarda ve yüksek ısı altında abrazif aşınmaya maruz kalan parçaların aşınmaya karşı koruyucu kaplamasında kullanılan %230 verimli bir elektroddur.
WELDSTAR ELECTROWOLFRAM Östenetik matris içine yayılmış yüksek oranda wolfram ve crom carbür kaynak metali içeren tüp elektroddur.
WELDSTAR WOLFRAMCARBÜR ÖZLÜ TIG TELİ Kaynak metali %60 wolfram içeren 2300-2400 HV sertikte oksi-asetilen ve TIG kaynak telidir.